Shiki  töötuba Tartu Joogakeskuses 18.05.24 kl 11-15


Mul on suur rõõm vastu võtta sensei Tadao Kawaharat Tartus!


Shiki meetod on unikaalne viis leidmaks kehatüübi tundmise kaudu tee tasakaaluni ja keha kesktelje parema tajumiseni. Sensei Tadao Kawahara on olnud Shindo instruktorite õpetaja nii Eestis kui ka Soomes. Tema loodud Shiki meetod on pidevalt arenev, õpetaja leiab järjest uusi nüansse ja pakub järjest uusi võtteid ja harjutusi, et ennast ise tasakaalustada. Võtete varasalves on suur valik tervendusvõtteid, mida saab rakendada teisele massaaži tehes.


Shiki teadmistest ja võtetest on abi kõige lihtsamate igapäevategevuste sooritamisel nii, et inimene ei lõhuks oma keha ja ei raiskaks oma eluenergiat ebasobivate asendite järjepideval kordamisel. Loomulikult on ka Shikiga nii, et kui järjepidevalt ei tee, siis mõju ei koge :)


Õpetaja räägib inglise keeles, vajadusel on tõlge eesti keelde.


Osavõtuks palun registreeruda meilitsi aadressil shindotund@gmail.com ja tasuda ruumi üüri osamaks 5 € OÜ Tulesina kontole EE227700771002253854 selgituseks Shiki töötuba

hiljemalt 15. maiks k.a.


Osavõtutasu 50 € tasumine on sularahas kohapeal.


Tule ja avasta enda jaoks uus keha kogemise viis, mis on ühtaegu lihtne ja tõhus!

Sonkyo praktika-kursus Tartu Joogakeskuses 7.03-11.04Joogakeskuses saab uuesti shindod praktiseerida alates märtsikuust: teen järgmiseks kevadtalve sobiva tugevama kehaäratuse Sonkyo-venituste kursuse 07.03-11.04.24. Tunnid toimuvad jätkuvasti N kl 18-19-15.

Sonkyo-venituste seeria on efektiivne (ala)selja ja puusapiirkonna äratamiseks ja sealsete pingete sulatamiseks. Shindo praktika on holistiline, mis tähendab, et see mõjutab kogu inimest tervikuna. Oma tervendava impulsi saavad nii käed kui ka jalad, kael ja turi, energia- ja hormonaalsüsteem, ainevahetus ja meeleseisund.

Juhul kui sonkyo venituste hoidmisega võib algul olla tegemist, saab kasutada keeruköisi, et anda kehale aega harjuda ootamatute asenditega.

Praktiseerime ka kägarkükki, mis samuti kuulub sonkyo-seeria baasasendite hulka.

Sonkyo mõjutab võimsalt kesknärvisüsteemi, tasakaalustades meeleseisundit, samas aidates kohtuda oma harjumuslike pingetega, et neid lõpuks lõdvestada. Hingamine on sonkyo harjutuste puhul iseäranis oluline!

Osalejate arv on piiratud; kui oled huviline, palun anna oma osalussoovist teada meilitsi shindotund@gmail.com.

Osalustasu 125 € on ettemaksuna oodatud OÜ Tulesina kontole EE227700771002253854 selgituseks: sonkyo kursus Joogakeskuses.

Kursuse eest saad tasuda ka arve või Stebby piletiga. Palun anna oma maksmise erisoovist registreerumisel kohe teada.